Test alert message!

Idyl milde reinigingsmelk reinigt de huid op milde wijze, zonder de huid uit te drogen. De melk is verrijkt met sheabutter.

Ingredienten
Aqua, Paraffinum liquidum, Glyceryl stearate SE, Alcohol denat., Ethylhexyl stearate, Glycerin, Phenoxyethanol, Panthenol, Butyrospermum parkii butter, Dimethicone, Parfum, Cetyl alcohol, Carbomer, Hexyl cinnamal, Benzyl salicylate, Linalool, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium EDTA, Sodium hydroxide, Citric acid.

Gebruik
Breng de reinigingsmelk aan op een wattenschijfje en reinig de huid. Gebruik voor een optimale reiniging een reinigings tonic na gebruik van de reinigingsmelk.

Op de volgende pagina staan afbeeldingen van erotische producten.

Deze afbeeldingen zijn niet geschikt voor bezoekers onder de 18 jaar. U zult hier geconfronteerd kunnen worden met erotisch getinte beelden en omschrijvingen.

Om te voorkomen dat u ongewild met dit materiaal wordt geconfronteerd verzoeken wij u hieronder aan te klikken dat u akkoord gaat.

Ik heb de bovenstaande teksten gelezen en ik ga akkoord met de voorwaarden, daarbij ben ik 18 jaar of ouder